m 1 1  Gminna dotacja na usunicie i unieszkodliwienie wyrobw zawierajcych azbest1

Ruszyła kampania reklamowa gminy Psary

Samorząd gminny posiada kilkadziesiąt działek budowlanych na sprzedaż w Górze Siewierskiej na tzw. Osiedlu Czerwony Kamień. Zbycie ich ma kluczowe znaczenie dla pozyskania środków na realizację wielu planowanych inwestycji. Od 1 września działa nowa strona internetowa, która w nowoczesny i przejrzysty sposób przedstawia ofertę inwestycyjną, informacje o samorządzie oraz gminie. Znajduje się na niej także kalendarz najważniejszych wydarzeń i newsletter za pośrednictwem, którego mieszkańcy będą na bieżąco informowani o najważniejszych wydarzeniach w gminie.

Również od początku września emitowany będzie w TV Silesia i TVP Katowice 45 sekundowy spot reklamowy naszej gminy. Reklama prezentuje najważniejsze walory naszej gminy, takie jak bliskość do głównych miast aglomeracji śląskiej, spokój i bezpieczeństwo, a także wysoki poziom placówek oświatowych.

Zarówno na stronie internetowej jak i w reklamie wykorzystano nowe logo Gminy Psary oraz hasło reklamowe „Gmina Psary tu żyje się wygodniej”. Logo jest kluczową częścią systemu identyfikacji wizualnej, wykonanej na zlecenie gminy jeszcze w sierpniu. W ramach tego systemu powstał znak graficzny, wzory ważnych dokumentów takich jak (papier firmowy, zaproszenia, plakaty, oferta inwestycyjna), które usprawnią pracę urzędu i poprawią nasz wizerunek.

Mamy nadzieję, że kampania reklamowa przeniesie się na zwiększenie dochodów z tytułu sprzedaży działek budowlanych.


PLAN EMISJI REKLAMY DLA TELEWIZJI TV SILESIA

files/img/Foto do newsow/emisja-tvs2.jpg

files/img/Foto do newsow/emisja-tvs.jpg

PLAN EMISJI REKLAMY DLA TELEWIZJI TVP KATOWICE

files/img/Foto do newsow/emisja-tvp3.jpg