Zamieszkaj u nas

Kliknij tu, aby zobaczyć poglądową ofertę działek na sprzedaż

Miło nam poinformować, że samorząd opublikował nowe wydanie informatora „Zamieszkaj w Gminie Psary”, skierowanego głównie do potencjalnych nabywców działek budowlanych – przyszłych mieszkańców.

Pobierz / zobacz magazyn:


Informator stanowi zaktualizowaną wersję publikacji z zeszłego roku. Oprócz treści zmieniono również elementy graficzne, w szczególności okładkę oraz zwiększono liczbę fotografii. Dzięki temu publikacja jest bardziej atrakcyjna i powinna przyciągnąć uwagę osób, które noszą się z zamiarem kupna gminnego terenu pod dom. Ponadto informator w naturalny sposób promuje całą gminę oraz jej mieszkańców i z pewnością wywrze pozytywny wpływ na wizerunek naszej wspólnoty poza jej granicami.

W magazynie można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące dobrej lokalizacji gminy Psary na mapie województwa, jej przyrodniczych walorów, wysokiej jakości edukacji w szkołach i przedszkolach, bazy dydaktycznej, infrastruktury sportowej, oferty kulturalnej oraz działalności samorządu. Publikacja ta nie tylko wylicza wiele inwestycji przeprowadzonych przez samorząd w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców – czytelnik znajdzie w niej także przykłady licznych przedsięwzięć społecznych inicjowanych przez samorząd, które pozwalają się naszym mieszkańcom rozwijać na nowych polach aktywności. Wśród tych ostatnich są wszelkie działania edukacyjne, sportowe, rekreacyjne czy kulturalne realizowane przez szkoły, ośrodki kultury, biblioteki i samorząd, a skierowane do osób w różnym wieku. Ponadto na ostatnich stronach znalazły się: opisy przykładowych osiedli domków i terenów na sprzedaż oraz wypowiedzi mieszkańców, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami z mieszkania w gminie Psary.

Informator został opublikowany w wersji elektronicznej (PDF do pobrania lub przeglądania online) oraz w formacie papierowym. Magazyn będzie przez najbliższe miesiące dystrybuowany w kluczowych dla promocji gminy miejscach, głównie w wybranych punktach usługowo-handlowych okolicznych miast aglomeracji górnośląskiej. Pojedyncze egzemplarze zostaną również wystawione w tutejszym Urzędzie Gminy.