Koncert noworoczny w Sarnowie

5 stycznia w Ośrodku Kultury im. Ireneusza Wikarka w Sarnowie odbył się koncert noworoczny, na którym mieliśmy okazję posłuchać aranżacji piosenek świątecznych w wykonaniu utalentowanych artystów z naszej gminy.

Na scenie jako pierwsze wystąpiły młode wokalistki sekcji wokalnej pod kierunkiem Justyny Karankowskiej. Następnie na scenie zaprezentował się zespół pod kierunkiem Grzegorza Bochenka w składzie: Zuzia Hołubowska, Antoni Polak, Wojtek Żurkowski i Paweł Grochala. Wieczór był także okazją do drugiego publicznego występu grupy muzycznej działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Gródkowie pod kierunkiem dyrektor GOK Gminy Psary Lidii Ściwiarskiej. Zgromadzona publiczność miała także okazję posłuchać nastrojowych piosenek zaśpiewanych przez Martę Grzelak, zespół „Bliżej nieba” pod kierunkiem Michała Sobolewskiego, Paulinę Knapik oraz Justynę Dybę-Kędzior.

W drugiej części koncertu w repertuarze noworocznym wysłuchaliśmy gminnych zespołów śpiewaczych. Na scenie wystąpiły Dąbie, Tęcza, Zagłębianki i Kapela Gródków.