50 lat  m 1 1  Gminna dotacja na usunicie i unieszkodliwienie wyrobw zawierajcych azbest1

Mobilny punkt informacyjny Inkubatora Przedsiębiorczości

Będziński Inkubator Przedsiębiorczości oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego zapraszają do skorzystania z Mobilnego Punktu Informacyjnego, który będzie dostępny dla wszystkich zainteresowanych[nbsp]22 stycznia 2015 r. w godzinach 9:00 - 14:00 w Będzińskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Będzinie ul. Sielecka 11, sala konferencyjna.

Mobilne Punkty Informacyjne to nowa usługa dostępna dla mieszkańców regionu za pośrednictwem Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich. Specjaliści do spraw Funduszy Europejskich będą udzielać bezpłatnych konsultacji w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w nowej perspektywie finansowej 2014-2020.

Aktualne informacje na temat Mobilnych Punktów Informacyjnych organizowanych na terenie województwa śląskiego publikowane są na stronach internetowych:[nbsp]www.efs.slaskie.pl[nbsp]/[nbsp]www.rpo.slaskie.pl

Szczegółowych informacji dotyczących spotkania udziela:
Będziński Inkubator Przedsiębiorczości
42-500 Będzin, ul Sielecka 11[nbsp]
tel. 32 761 45 40 lub 32 761 45 43
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.