50 lat  m 1 1  Gminna dotacja na usunicie i unieszkodliwienie wyrobw zawierajcych azbest1

Konsultacje społeczne w sprawie odpadów komunalnych

W dniu 18 marca 2015 r. Wójt Gminy Psary zarządził przeprowadzenie w dniu 26 marca 2015 roku konsultacji społecznych projektów uchwał w sprawie:

1) wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia wysokości stawki takiej opłaty

2) zmiany uchwały Nr XXVI/286/2012 Rady Gminy Psary z dnia 28 grudnia 2012 r. w sprawie terminu, częstotliwości i trybu uiszczania opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Organizacje pozarządowe oraz uprawnione podmioty mają możliwość składania ewentualnych uwag i wniosków do projektów uchwał do dnia 25 marca 2015 r. Wszelkie uwagi i wnioski[nbsp] należy dostarczyć do siedziby Urzędu Gminy Psary ul. Malinowicka 4, 42-512 Psary lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na specjalnych formularzach, stanowiących załączniki do Zarządzenia Wójta Gminy Psary.

Zarządzenie Wójta w sprawie przeprowadzenia konsultacji

Projekt uchwały w sprawie: wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia wysokości stawki takiej opłaty

Projekt zmiany Uchwały Nr XXVI/286/2012 Rady Gminy Psary z dnia 28 grudnia 2012 r. w sprawie terminu, częstotliwości i trybu uiszczania opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Formularz uwag i wniosków