m 1 1  Gminna dotacja na usunicie i unieszkodliwienie wyrobw zawierajcych azbest1

Jubileusz 50. lecia pożycia małżeńskiego

28 i 29 września w Gminnym Ośrodku Kultury w Gródkowie Wójt Gminy Psary Tomasz Sadłoń wręczył Jubilatom medale Prezydenta RP z okazji 50. lecia pożycia małżeńskiego.

W tym roku w naszej gminie nagrodzone zostały pary: Państwo Będkowski Jan i Krystyna, P. Kopka Teodor i Teodozja, P. Kopka Stanisław i Jadwiga, P. Łata Jerzy i Jadwiga, P. Musiał Eugeniusz i Anna, P. Nawrocki Stefan i Antonina, P. Niedbała Marian i Bogumiła, P. Niedbała Jerzy i Halina, P. Nowak Lucjan i Helena, P. Pitas Józef i Władysława, P. Romik Zdzisław i Krystyna, P. Sibielak Zdzisław i Irena, P. Skorek Stefan i Jadwiga,P. Sobczak Eugeniusz i Wiesława, P. Staśkowiak Alfred i Krystyna, P. Trzcionka Józef i Regina, P. Twardokęs Tadeusz i Kazimiera, P. Tyrała Tadeusz i Aurelia, P. Wit Zbigniew i Janina, P. Barańska Zofia, P. Białas Jan i Irena, P. Białas Ludwik i Marianna, P. Bubel Stanisław i Genowefa, P. Flak Antoni i Apolonia, P. Kazek Henryk i Elżbieta, P. Korpak Stefan i Barbara,P. Kozieł Zdzisław i Janina, P. Niemczyk Edward i Wacława, P . Nowak Kazimierz i Wiesława, P. Pogoda Kazimierz i Janina, P. Puchała Stanisław i Krystyna, P. Rabsztyn Zdzisław i Eulalia, P. Warmuz Jerzy i Marianna, P. Zarychta Władysław i Janina.

Diamentowe gody, czyli 60 lecie pożycia małżeńskiego obchodzili Państwo Kotuła Józef i Stefania, Państwo Michalscy Marian i Alicja, Państwo Solipiwko Antoni i Czesława.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym parom gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego z okazji ich jubileuszu.