50 lat  m 1 1  Gminna dotacja na usunicie i unieszkodliwienie wyrobw zawierajcych azbest1

Oferta wyjazdów kulturalnych w GOK

Oferta kulturalna Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Psary wzbogaciła się o propozycje wyjazdów kulturalnych do okolicznych instytucji kulturalno-artystycznych m.in. na: operę, operetki czy przedstawienia teatralne.

Dotychczas GOK zorganizował dla mieszkańców gminy wyjazdy m.in. do Gliwickiego Teatru Muzycznego oraz Akademii Muzycznej w Katowicach. Z uwagi na duże zainteresowanie oraz powodzenie, jakim cieszą się te imprezy, GOK w dalszym ciągu będzie organizował wyjazdy na wybrane ważniejsze wydarzenia kulturalne, odbywające się poza gminą Psary. W najbliższym czasie odbędą się wyjazdy do Gliwickiego Teatru Muzycznego (8 luty – sprzedaż zamknięta) oraz Pałacu Kultury Zagłębia (20 marca br.) na operetkę „Wesoła wdówka”.

GOK planuje docelowo stworzyć stałą i liczną grupę osób zainteresowanych tymi lub podobnymi wyjazdami, dzięki czemu możliwe będzie wcześniejsze planowanie harmonogramu i konkretnych wyjazdów oraz usprawni kontakt z potencjalnymi uczestnikami każdej wycieczki. Osoby pragnące korzystać z takiej oferty, proszone są o zgłaszanie się do GOK (wystarczy podać imię, nazwisko, adres zamieszkania, telefon i/lub email): tel. (32) 267-22-59 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenie to nie zobowiązuje do uczestnictwa w wyjazdach!

GOK pozostaje również otwarty na Państwa propozycje w zakresie wyboru oferty najciekawszych wydarzeń kulturalnych. Szczegółowe informacje dotyczące każdego wyjazdu na wybrane wydarzenie (termin, cena biletu, koszty transportu oraz możliwości rezerwacji biletów) podawane będą na stronie internetowej GOK www.gok.psary.pl[nbsp]oraz pod numerem telefonu (32) 267-22-59. O uczestnictwie w danej imprezie będzie decydować kolejność zgłoszeń i rezerwacji biletów.