50 lat  m 1 1  Gminna dotacja na usunicie i unieszkodliwienie wyrobw zawierajcych azbest1

Zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej wsparcia działań ekologicznych przez nasz samorząd

Szanowni Mieszkańcy Gminy Psary,

Gminny samorząd planuje wspierać finansowo mieszkańców posiadających zameldowanie na terenie Gminy w[nbsp]ich przedsięwzięciach proekologicznych realizowanych w budynkach mieszkalnych. W tym celu Gmina przystępuje do opracowania „Programu efektywności energetycznej z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii”. Dokument ten pozwoli zaplanować działania na[nbsp]najbliższe lata na rzecz ochrony i poprawy jakości powietrza oraz zapewni bezpieczeństwo energetyczne gminy. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani uzyskaniem wsparcia – prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety.

[nbsp]

Wypełnienie ankiety nie będzie zmuszało mieszkańca do wykonania zamierzonych prac. Wypełniona ankieta to szansa na pozyskanie dofinansowania ze środków krajowych i[nbsp]europejskich, m.in. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020:

[nbsp]

Wypełnioną ankietę prosimy złożyć do dnia
15 marca 2015 r. !!!

[nbsp]

Jeżeli ankieta nie zostanie wypełniona, Gmina nie będzie miała informacji o stanie aktualnym i[nbsp]ewentualnych potrzebach mieszkańców w zakresie wspierania działań proekologicznych.

[nbsp]

W związku z tym zwracam się z prośbą do[nbsp]mieszkańców Gminy Psary o[nbsp]wypełnienie niniejszej ankiety. Uzyskane informacje są niezbędne do[nbsp]zaplanowania realnych działań na[nbsp]terenie naszej Gminy.

[nbsp]

Ankietę można:

1. wypełnić formularz

Formularz.pdf
Formularz.doc

2. wypełnić wersję papierową i:

- wysłać skan na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres: Urząd Gminy Psary ul.Malinowicka 4, 42-512 Psary
- lub dostarczyć osobiście do kancelarii na parterze budynku Urzędu Gminy Psary.

[nbsp]

W razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań związanych z ankietą, prosimy o[nbsp]kontakt z Urzędem Gminy ul.Malinowicka 4, Psary, tel. 032 29 44[nbsp]932, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

[nbsp]

Dziękujemy za zaangażowanie w tworzeniu „Programu Efektywności Energetycznej z[nbsp]wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii”.