DZIEŃ KOTA W NASZEJ SZKOLE

Zwierzęta to ulubieńcy wszystkich dzieci, a naszych uczniów szczególnie. Wielu z nich ma zwierzęta w domu, a wśród nich dominują koty puszyste, miłe, miauczące i bardzo kochane. Dlatego "Dzień Kota" cieszy się u nas szczególną popularnością. Wzorem lat ubiegłych ogłosiliśmy konkurs na portret i opis „kanapowca”. Po południu wszyscy chętni mogli wziąć udział w wieczorku filmowym "Spotkanie z Rademenesem" z fimu "7 życzeń". Po projekcji dla wszystkich chętnych i uważnych był quiz o filmie i loteria. Zwycięzcy otrzymali fantastyczne nagrody - wszystkie z kotkami. Oprócz zabawy ten dzień miał wymiar głębszy, bo rozmawialiśmy jak pomóc zwierzętom,  zwłaszcza tym, które nie mają domu. Dlatego zbieramy mokrą karmę dla kotów i zawieziemy ją do schroniska. Czekamy rownież na prace plastyczne i opowiadania o kotach. Wszystkie prace ozdobią nasz szkolny korytarz, a najlepsze zostaną nagrodzone. Zainteresowanych odsyłamy do p. Kasi.