NASZA SZKOŁA BENIFICJENTEM PROGRAMU ERASMUS+

 ERASMUS flaga

W terminie 1.09.2018 - 31.08.2020, nasza szkoła będzie koordynowała projektem Erasmus+ KA229, partnerstwa strategiczne między szkołami, o tytule „Open Your Eyes! Open Your Heart” („Otwórz swoje oczy! Otwórz swoje serce!”) o łącznej wartości 197 994 euro. Szkoły partnerskie są z czterech krajów europejskich: Włoch - Sycylii (Monreale), Finlandii (Mäntsälä), Hiszpanii (Orihuela) i Portugalii (Olhão). Projekt zakłada międzynarodową współpracę między uczniami i nauczycielami, celem wymiany dobrych praktyk. Realizując go, chcemy promować otwartość i odwagę w komunikowaniu się z ludźmi z całego świata, podnieść samoocenę naszych uczniów i rozwijać ich umiejętność uczestniczenia w społecznych interakcjach. W zakladce REASMUS+ wszyscy zainteresowani zwlaszcza uczniowie i ich rodzice znajdą wszystkie informacje na temat programu i rekrutacji. Zapraszamy do lektury.

Kwota dofinansowania dla naszej instytucji: 36639 euro