Koncert wspomnienie Zbigniewa Wodeckiego - Marcin Jajkiewicz z zespołem

Serdecznie zapraszamy na koncert -  Wspomnienie Mistrza Piosenki z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, Marcin Jajkiewicz z zespołem, który odbędzie się 19.05.2023 r. o godz. 18:00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Strzyżowicach, ul. Belna 1.

Bilety do nabycia: https://www.gok.psary.pl/index.php/kup-bilet

Marcin Jajkiewicz z zespołem - Koncert " Wspomnienie Mistrza" - Piosenki z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego
Marcin Jajkiewicz – Wokalista popularnego programu telewizyjnego „Jaka to melodia?”, Polski Jean ValJean w Teatrze muzycznym w Łodzi.
Aktor musicalowy, wokalista jazzowy, musicalowy, rozrywkowy. Dyplomowany instruktor wokalny. Wykładowca na Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale musical. Laureat teatralnej nagrody im.Jana Kiepury „Najlepszy wokalista musicalowy 2020” oraz Złotego Pierścienia za najlepszego aktora 2020r.

Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.Jest laureatem wielu prestiżowych nagród. Będąc wokalistą zespołu Button Hackers w 2006 roku wyśpiewał pierwszą nagrodę na festiwalu Jedynki w Sopocie oraz drugą w Konkursie Międzynarodowym. Brał udział w wielu prestiżowych koncertach takich jak : Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Święta Święta 4, I Ty Możesz Zostać Świętym Mikołajem, Dzień Kotana, Solidarni z Białorusią, Sportowiec roku 2011 (na tym koncercie śpiewał również z Kayah w duecie).
Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Łodzi gdzie wciela się w rolę Jean Val Jeana w musicalu „Nędznicy”, Johna w Miss Saigon oraz Lwa Alexa w musicalu „Madagaskar”. Wieloletni artysa popularnego programu telewizyjnego „Jaka to melodia?” oraz gość w nowym programie Roberta Janowskiego „Gra muzyka”. Pierwszy polski odtwórca roli Georga von Trappa w polskiej realizacji musicalu „Dźwięki muzyki”, Bajkowy Hans w super produkcji Disneya „Kraina lodu” (wokal). Wielokrotnie występował w mega koncertach Disneya w Tauron Arena, gdzie wcielał się w postaci tj. Dżin, Krab Sebastiana, Herkules. W wielu koncertach śpiewał na jednej scenie m.in. z Edytą Górniak, Ryszardem Rynkowskim, Marylą Rodowicz, Justyną Steczkowską , Mieczysławem Szcześniakiem, Ewą Bem ,Marią Sadowską, Krzysztofem Krawczykiem, Zbigniewem Wodeckim.
Został zaproszony do współpracy przez panią Grażynę Brodzińską z którą koncertują w teatrach i filharmoniach na terenie całej polski.
Jest również wokalistą w zespole Marcina Wyrostka (laureata programu „Mam Talent”) „Tango Corazon Quintet” .

W koncercie "Wspomnienie Mistrza", Marcin Jajkiewicz wystąpi z zespołem muzyków współpracujących niegdyś ze Zbigniewem Wodeckim, a obecnie występujących z takimi artystami jak Robert Janowski, Piotr Rubik, Olek Klepacz, Wojtek Pilichowski, Kuba Sienkiewicz oraz Grażyna Brodzińska. A są to:
Michał Rorat - Instrumenty Klawiszowe
Sebastian Janik - Saksofony
Kosma Kalamarz - Gitara Basowa
Przemysław Smaczny - Perkusja

Koncert tribute to wodecki