Ankieta - wstępne rozeznanie liczby gospodarstw domowych zainteresowanych zakupem węgla na preferencyjnych warunkach

Obecnie trwają prace legislacyjne dotyczące projektu ustawy o zakupie preferencyjnym paliwa stałego przez gospodarstwa domowe. Zgodnie z projektem ustawy do dokonania zakupu węgla na preferencyjnych warunkach uprawnione będą osoby fizyczne w gospodarstwie domowym, które spełniają warunki uprawniające do dodatku węglowego. Z preferencyjnej formy zakupu nie mogą skorzystać osoby, które zakupiły już w takiej formie węgiel niezależnie od dystrybutora.

Gmina Psary prowadzi wstępne rozeznanie ilości gospodarstw domowych chętnych do zakupu węgla, który byłby sprzedawany przez gminę lub inny podmiot na preferencyjnych warunkach.

Osoby zainteresowane zakupem węgla prosimy o zgłaszanie się osobiście do Urzędu Gminy Psary celem wypełnienia wstępnej deklaracji chęci zakupu węgla, do piątku 28 października 2022 r. w godzinach:

  • wtorek - czwartek: 7:30–15:30

  • piątek: 7:30–14:00

lub przesłanie wypełnionej i podpisanej deklaracji na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

Złożenie formularza obecnie ma charakter informacyjny i służy wyłącznie dla określenia potrzeb zakupu węgla przez mieszkańców gminy Psary.

WSTĘPNA DEKLARACJA