Półkolonie LEGO w Goląszy Górnej

Lipiec upłynął nam na dwóch tygodniowych turnusach półkolonii. W tym roku dzieci tworzyły przeróżne budowle z LEGO w Ośrodku Kultury w Goląszy Górnej.

Lipcowe półkolonie w naszej gminie zostały zorganizowane w tematyce LEGO. Uczestnicy zajęć tworzyli budowle, korzystając z wszystkich zestawów, które posiada w swojej bogatej ofercie firma Brick 4 Kidz. Oprócz standardowych budowli przedstawiających ulubione postacie z bajek i gier,

Lipcowe półkolonie w naszej gminie zostały zorganizowane w tematyce LEGO. Uczestnicy zajęć tworzyli budowle, korzystając ze wszystkich zestawów, które posiada w swojej bogatej ofercie firma Brick 4 Kidz. Oprócz ulubionych postaci z bajek i gier dzieci budowały przepiękne mozaiki oraz modele, które następnie wprawiały w ruch za pomocą silnika i baterii.

Na uczestników półkolonii czekały również takie atrakcje jak spotkania ze strażakami z Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Będzinie i Ochotniczej Straży Pożarnej Goląsza-Brzękowice oraz policjantką z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie. Nie zabrakło także zabaw ruchowych na świeżym powietrzu, a każdy turnus kończył seans filmowy z popcornem.

fot. Brick 4 Kidz