Zgłoś się do akcji Zagłębie za pół ceny!

Restauratorów, właścicieli punktów gastronomicznych i usługodawców działających na terenie naszej gminy zapraszamy do udziału w wydarzeniu „Zagłębie za pół ceny" w Gminie Psary w ramach popularnej akcji „Zagłębie za pół ceny”!

Myślą przewodnią akcji jest umożliwienie mieszkańcom gminy Psary dokonanie zakupu wybranych potraw i produktów w obniżonej cenie, a także promocja oferty biorących w niej udział przedsiębiorców.
Prowadzona forma rozpoczęła się już od 2012 roku jako Sosnowiec za pół ceny. W 2015 dołączyły do niej inne miasta i od tej pory za pół ceny mogą Państwo zjeść w: Sosnowcu, Będzinie, Czeladzi i Dąbrowie Górniczej. Początkowo przedsięwzięcie ograniczało się jedynie do lokali gastronomicznych, ale jego sukces spowodował, że zaproszono do wzięcia udziału nie tylko przedsiębiorców z branży gastronomicznej.

W tym roku nasza gmina po raz pierwszy weźmie udział w wydarzeniu! Zachęcamy zatem miejscowych przedsiębiorców, zainteresowanych udziałem w tegorocznej akcji do zapoznania się z regulaminem oraz zgłoszenia się poprzez wypełnienie formularza i przesłanie go do urzędu za pośrednictwem: poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., osobiście w kancelarii urzędu lub pocztą do Urzędu Gminy Psary. 

 

Wypełniony i podpisany formularz należy przesłać lub dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do 19.08.2022r.

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin

Zagbie miniaturka