m 1 1  Gminna dotacja na usunicie i unieszkodliwienie wyrobw zawierajcych azbest1

Znamy zwycięzców turnieju tenisa stołowego!

W niedzielne przedpołudnie, 24 kwietnia poznaliśmy najlepszych tenisistów stołowych w naszej gminie. Turniej został rozegrany na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Psarach.

Tradycyjnie już, w kwietniu odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Psary. W zawodach zmierzyło się 30 zawodników w 7 kategoriach wiekowych, z podziałem na kobiety i mężczyzn. Nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji czuwał sędzia Dariusz Kleczko. Jak zwykle nie brakowało dużych emocji! Na zakończenie zwycięzcy otrzymali statuetki, dyplomy i nagrody.

W rywalizacji kobiet w kategorii szkoły podstawowe klasy IV-VI I miejsce zajęła Kalina Stajszczak, najlepszą zawodniczką ze szkół ponadpodstawowych została Dominika Kubień, a w kategorii 31-50 lat I miejsce zajęła Karolina Borucka-Stajszczak, II miejsce Katarzyna Wachowicz, a na III uplasowała się Emilia Matkowska.

W rywalizacji mężczyzn wśród uczniów szkół podstawowych z klas I-III zwyciężył Antoni Cembrzyński, z klas IV-VI I miejsce zajął Michał Janota, na II miejscu uplasował się Maciej Zieliński, a III Jonasz Stajszczak. W klasach VII-VIII zwyciężył Wiktor Matkowski, a II miejsce zajął Mikołaj Wachowicz. W kategorii szkół ponadpodstawowych do 30 lat najlepszym zawodnikiem okazał się Kamil Paks, tuż za nim byli Jakub Kotuła i Mateusz Witek. W kolejnej kategorii do 50 lat I miejsce zajął Adam Duch, II miejsce Dominik Dziuba, a III Mścisław Stajszczak. Wśród zawodników powyżej 50 lat na I miejscu uplasował się Andrzej Skotnicki, II miejscu Jacek Walkosz, a III Jacek Miodek. W ostatniej kategorii super I miejsce zajął Jerzy Sadłoń, a II Tadeusz Woźniak, który otrzymał również upominki dla najstarszego zawodnika.