WspieraMY relacje

15 wrzesień 2021

Drodzy Rodzice

Korzystając z okazji bycia zawodowo współinicjatorką ważnej inicjatywy, jaką jest wsparcie w czasie pandemii, po okresie izolacji domowej dzieci, młodzieży oraz przede wszystkim nas rodziców, zapraszam do skorzystania z bezpłatnego webinaru. Niezwykle wysoko merytoryczny materiał przygotowany przez cenionych ekspertów.
Zapraszam na stronę projektu: https://liblink.pl/a68jujZG1d

Dom jako bezpieczna przystań wspierająca rozwój dziecka.

Wchodzimy w nowy rok szkolny pełni obaw, spekulacji i niepewności. Ile potrwa nauka stacjonarna dzieci w szkołach? Jak ona będzie wyglądała? Czy uczniowie zostaną przywitani testami sprawdzającymi nabytą w zeszłym roku szkolnym wiedzę? A może pierwsze sprawdziany już za nimi? Rodzic helikopter zapewne zastanawia się Czy dobrze napiszemy egzamin 8-klasisty albo maturę?. Te i inne wątpliwości generują stres, a ten napięcia i różne nieprzyjemne stany emocjonalne zarówno u dzieci, jak również u ich rodziców.
Projekt WspieraMY relacje, o którym już kilka razy Wam wspominaliśmy ma m.in. pomóc rodzicowi poradzić sobie w trudnych sytuacjach (nie tylko związanych z pandemią), a następnie podpowiedzieć mu, jak on może pomóc swojemu dziecku.

W pierwszej kolejności musimy zadbać o to, żeby dom był bezpieczną przystanią dla naszego dziecka. Miejscem, w którym doświadcza miłości bezwarunkowej i ma przestrzeń do tego, by się rozwijać.

Zapraszam do wysłuchania https://liblink.pl/vSjlIdc4jQ


Następne webinary będziemy publikować w kolejne poniedziałki:
20 września O lęku i strachu nie tylko u dzieci. Jak opiekować się tymi emocjami i być wsparciem dla dziecka?.
27 września Odporność psychiczna dziecka i rodzica.

Joanna Majcherczyk