Piknik rodzinny w Preczowie

11 maja na placu przy boisku wielofunkcyjnym w Preczowie odbył się Sołecki Piknik Rodzinny z okazji Dnia Matki, Dziecka i Ojca. Imprezę zorganizowali sołtys Wojciech Kamecki z radą sołecką, radny Jarosław Nowak, GOK, OSP i KGW.

Przy pięknej pogodzie, w rodzinnej atmosferze i wśród wielu atrakcji uczestnicy spędzili cały dzień. Nie zabrakło dmuchańców, karuzeli, kul wodnych, eurobungee, przejazdu wozem strażackim, wystawy motocykli Harley-Davidson, wystawy prac malarskich i malowania twarzy. W imprezie uczestniczyło kilkaset osób z Preczowa i sąsiadujących miejscowości.

Podczas pikniku odbył się sportowy turniej rodzinny, którego zwycięzcą została rodzina Grudów z Preczowa. W trakcie imprezy każdy mógł także skorzystać z darmowego poczęstunku, serwowanego przez organizatorów.

Piknik został zorganizowany dzięki hojności sponsorów, którymi byli: Danuta i Zdzisław Wszołowie, Ewa i Wojciech Płaczkowie, Aneta i Bartłomiej Sidorczukowie, Karolina i Przemysław Grudowie, Justyna i Maciej Bochniakowie, Anna i Mariusz Lachowiczowie, Agnieszka i Bartłomiej Pałęgowie, Gminny Ośrodek Kultury Gminy Psary, samorząd gminy Psary, Wojciech Kamecki, Justyna Hołubowska „Zielony Gościniec”, piekarnia Stach z Piekar oraz Polar Gryf z Łagiszy. Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy.