50 lat  m 1 1  Gminna dotacja na usunicie i unieszkodliwienie wyrobw zawierajcych azbest1

Ostatnie dni na zdobycie atrakcyjnych nagród!

Szanowni Państwo

Informujemy, że ruszyła druga edycja konkursu „Tu mieszkam – tu płacę podatek dochodowy”. Konkurs potrwa do 15 grudnia 2014r.

Konkurs „Tu mieszkam – tu płacę podatek dochodowy”, skierowany do wszystkich, którzy od 16 listopada 2013r. do 15 grudnia 2014r. zdecydują się zameldować na pobyt stały w gminie Psary lub poinformują urząd skarbowy o zamieszkiwaniu na terenie gminy.

Zasady konkursu są bardzo proste, aby wziąć w nim udział wystarczy wypełnić i przesłać do Urzędu Gminy formularz konkursowy, który jest dostępny do wydrukowania na stronie www.psary.pl, oraz w kancelarii Urzędu Gminy w Psarach lub wysłać go bezpośrednio ze strony internetowej gminy i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe.

W pytaniu konkursowym należy przedstawić swoją propozycję wykorzystania środków w kwocie 20 000 zł, pochodzących z rozliczonych na terenie Gminy Psary podatków, na realizację dowolnego celu publicznego, mieszczącego się w zakresie zadań własnych gminy. Spośród nadesłanych pomysłów specjalnie powołana komisja wybierze najciekawsze z nich.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody takie jak: kamera cyfrowa i cztery tablety. Dodatkową formą wyróżnienia dla zwycięzcy będzie przeznaczenie kwoty 20 000zł z budżetu gminy Psary w 2015 roku na realizację zadania publicznego opisanego przez niego w zwycięskim formularzu konkursowym.

W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie, które: w okresie od 16 listopada 2013r. do dnia zamknięcia konkursu, tj. do 15 grudnia 2014r. złożyły w Urzędzie Skarbowym poprawnie wypełniony formularz ZAP-3, aktualizujący miejsce zamieszkania i wskazały w nim aktualne miejsce zamieszkania na terenie gminy Psary, lub w rocznym zeznaniu o wysokości osiągniętego dochodu (PIT) w roku podatkowym 2013 po raz pierwszy wskazały miejsce zamieszkania na terenie gminy Psary, albo od 16 listopada 2013r. do dnia zamknięcia konkursu zdecydowały się zameldować na pobyt stały w gminie Psary.

Gorąco zachęcamy Państwa do udziału w konkursie. Pamiętajmy, że każda złotówka pochodząca z podatku dochodowego przekazana do budżetu gminy wpływa na poprawę jakości życia wszystkich mieszkańców.

Płać podatek dochodowy w miejscu zamieszkania
on wróci do Ciebie w postaci nowych inwestycji, z których będziesz korzystać!


Regulamin konkursu[nbsp](PDF)

KLIKNIJ ABY WYPEŁNIĆ FORMULARZ KONKURSOWY


files/img/Foto do newsow/2013/podatek_dochodowy/instrukcja_a.jpg