NIEZWYKŁY UMYSŁ - W NASZEJ SZKOLE

Dzisiaj w naszej szkole gościliśmy mistrza w układaniu kostki Rubika Michała Bogdana. Spotkanie to zbiegło się ze świątecznym turniejem Speedcubingu Santa Claus Cube Race w Miejskim Zespole Szkół nr 2 w Będzinie, w którym nasz gość brał udział i zdobył II miejsce w konkurencji 3x3x3 Multi-Blind, czyli bez patrzenia. Michał od wielu lat trenuje układanie kostki Rubika i odnosi ogromne sukcesy. Ponadto prowadzi szkolenia z technik pamięciowych z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Będąć w naszej szkole nie tylko dzielił się swoją pasją, ale również przekazał nowtorskie techniki zapamiętywania, by nasi uczniowie szybciej i efektywniej przyswajali treści z zajęć. Podczas warsztatów uczniowie mogli podziwiać wielki talent naszego gościa i aktywnie uczestniczyć w licznych zadaniach, podczas których trenowali pamięć i poznawali techniki szybkiego zapamiętywania. Nie mogło zabraknąć pokazów układania kostki Rubika z zamkniętymi oczami, które wywołały zachwyt i podziw wszystkich uczniów. Mamy nadzieję, że w naszej szkole zaszczepimy taką pasję u naszych uczniów.
Michałowi życzymy dalszych sukcesów i wygranych Mistrzostw Europy w Holandii:). 
Na migawki ze spotkania zapraszamy do GALERII.