Wspieramy naszych artystów

Julia Sibielak „Undiscovered” Debiutancki singiel

Nastoletni artyści przebijający się ze swoją twórczością do sporej rzeszy słuchaczy są coraz powszechniejszym zjawiskiem na polskiej scenie muzycznej. Przykłady Roksany Węgiel, Viki Gabor, czy boysbandu Felivers pokazują, że poważną karierę można zacząć pomimo braku pełnoletniości. Nie dziwi już więc, że swoich sił za mikrofonem i na scenie próbują coraz młodsi wokaliści. Dziś do tego grona dołączyła 14-letnia Julia Sibielak, która zadebiutowała anglojęzycznym singlem „Undiscovered”. Dojrzałość jej interpretacji i brzmienie głosu świadczą o najlepszych inspiracjach i dają nadzieję, że jesteśmy świadkami początku artystycznej drogi świetnie zapowiadającej się artystki. Pochodząca ze Strzyżowic nastolatka, została dostrzeżona przez cenionego producenta i songwitera Mateusza Krautwursta na warsztatach wokalnych, odbywających się podczas Wakacji Artystycznych.

Tak o współpracy z Julią opowiada sam Mateusz Krautwurst:

„Spotkałem Julię na warsztatach podczas Wakacji Artystycznych. Urzekł mnie jej głos i jej wrażliwość. Inspiracje, które tworzą dziś jej śpiew są mi bliskie i cieszę się, że młode pokolenie wokalistów potrafi odważnie podążać taką muzyczną drogą. Piosenka „Undiscovered” jest Nagrodą Specjalną, którą w 2019 roku otrzymała Julia Sibielak. Oddałem jej sporo serca i całkiem niezłą piosenkę. Julia zamieniła ją w niezwykle wiarygodną i oryginalną opowieść. To naprawdę rzadkie u tak młodych wokalistów.”

Efektów ich wspólnej pracy będzie można posłuchać  na wszystkich najważniejszych serwisach streamingowych oraz platformie YouTube.

spotify 2